RTSH është transmetuesi i vetëm publik i Shqipërisë.TVSH,RTSH HD,RTSH sport,RTSH muzike,RTSH art,TVSH sat,Drejtpërdrejt Watch Albanian TV live from your computer With over 8 channels


Chelsea-Manchester United, përballja direkte për një vend në Champions ju urojmË shikim tË kËndshËm! link 1. link 2 Për shkak të të drejtave të përmbajtjes, kjo video nuk mund të transmetohet online. Edicioni kryesor i lajmeve Als öffentlich rechtliche Rundfunkanstalt des Kosovo bietet RTK (Radio Televizioni i Kosovës – drejtperdrejt) neben zwei Radioprogrammen auch ein Fernsehprogramm an. Der Sender hat sich der freien und unabhängigen Berichterstattung verpflichtet. Sein TV-Programm wird von über 90 Prozent der Bevölkerung gesehen. Damit ist RTK Marktführer . RTSH është transmetuesi i vetëm publik i Shqipërisë.TVSH,RTSH HD,RTSH sport,RTSH muzike,RTSH art,TVSH sat,Drejtpërdrejt RTK 1, RTK 1 live, shiko RTK1 live, RTK kosove online, shiko RTK drejtperdrejt,radio televizioni i kosoves, tvmak.com,Shiko tv shqip,shqip tv, shiko tvmak, tv mak, ShqipTV, IPTV, Shqip TV Live online, Live Albanian TV, Kosovo TV, Drejtpërdrejt TV, Live Televizione Shqiperi Kosove Maqedoni Watch Albanian TV live from your computer or mobile device with over 20 channels to choose from including RTK (Radio Televizioni i Kosoves), TV Klan, Arta (KTV), Rrrokum, News24, Super Sonic(music channel), FAN TV This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful. Erie insurance arena seating chart basketball. Shkabaj.net, Shkabaj.mobi, and Shkabaj App: the leading Albanian source for information and entertainment. Radio Television of Kosovo (RTK), founded in 1999, is the public service broadcaster in Kosovo. It headquartes is located in Pristina. The channel offers news and variety programming

3117 3118 3119 3120 3121 3122 3123 3124 3125 3126 3127 3128 3129 3130 3131 3132 3133 3134 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Rtk Live Lajme Direkte

 • LIVE: RTK 1 - TvMak.Com - Shqip tv Live
 • RTK3 LAJME 12:00 11.01.2020
 • Lajmet e fundit nga Kosova - Telegrafi
 • TV Shqip - Shqip TV - Albanian TV live - RTK Live - Arta ...
 • RTK live tv, RTK lajmet, RTK live drejtperdrejt
 • LIVE: RTK 1 - TvMak.Com - Shqip tv Live

  RTK 1, RTK 1 live, shiko RTK1 live, RTK kosove online, shiko RTK drejtperdrejt,radio televizioni i kosoves, tvmak.com,Shiko tv shqip,shqip tv, shiko tvmak, tv mak, ShqipTV, IPTV, Shqip TV Live online, Live Albanian TV, Kosovo TV, Drejtpërdrejt TV, Live Televizione Shqiperi Kosove Maqedoni RTK 3, RTK 3 live, shiko RTK 3 live, RTK 3 online kosove, radio televizioni i kosoves, shiko RTK 3 drejtperdrejt, tvmak.com,Shiko tv shqip,shqip tv, shiko tvmak, tv mak, ShqipTV, IPTV, Shqip TV Live online, Live Albanian TV, Kosovo TV, Drejtpërdrejt TV, Live Televizione Shqiperi Kosove Maqedoni

  Lajmet e fundit nga Kosova - www.gazetaexpress.com

  Lajme 4 eliminimet më misterioze në botë, edhe sot nuk kanë shpjegim -Kufoma pa autor Gjatë Luftës civile, shumë amerikanë ishin drejtuar nga Perëndimi, larg fushëbetejave. Shkabaj ju mundëson të informoheni me lajmet dhe motin e fundit, të dëgjoni top radiot shqiptare nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia, dhe vende tjera, të shikoni mijëra video on-demand, të lexoni Horoskopin, e shumë të tjera!!!!

  RTK3 LAJME 12:00 11.01.2020

  Suprizë për Nora Istrefin nga nëna e saj - Dua të të bëj të lumtur, 1 Shkurt 2020 - Duration: 16:41. Top Channel Albania 643,658 views. New RTK was live. Gashi Jemi duke pritur nga Policia për kapjen e të arratisurve

  Lajme – Lajmi.net

  This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful. Sign in to like videos, comment, and subscribe. Sign in. Watch Queue Queue

  RTK Live

  ju urojmË shikim tË kËndshËm! link 1. link 2 Lajme/ PDK nominon Naim Fetahun për kryetar të Podujevës Lajme/ Një ditë me kadetët e FSK-së Sport/ Ky është orari i xhiros së 19-të – derbi në Podujevë Lajme/ Kurti shpalos detaje për diskutimet në Munih Lajme/ Publikohen pamjet e rralla të Kadri Veselit në luftë – ja çka thoshte për pavarësinë CultBiz&Review/ Rita Ora uron shqip pavarësinë e Kosovës Tv Shqip Tv Shqip Live , Drejtperdrejt Live Shiko Shqip Tv Rtk Rtv 21 Ktv Koha Vizion Arta Ktv Tv Era Tv Cegrani Zico Tv Klan Kosova Tv Dukagjini Rrokum Tv Alsat M Tv Mitrovica Top Chanel Top News Rtv Sharri Tv Teuta Tv Boin Klan Albania Albanian Screen Supersonic Stv Folk Sky Syri Vision Vizion Plus Abc News Fan Tv Tv Jug Club Tv Utw News Tvr Televizioni TVR, BlueSky Blue sky Channel one ...

  RTK - YouTube

  RTK operates five TV channels and two radio stations broadcasting a diverse programming of news, entertainment and four 24-ho... 34:54 Çka ka shpija - Sezoni 6 - Episodi 10 - Duration: 34 minutes. Tv shqip live.Televizionet Shqiptare live 24 ore,Top Channel,Klan Tv, Vizion Plus,Tvsh,Rtk,Ktv,Bang Bang,Film Aksion.Ne Shqiplive Shqiperia do te jete gjithmone me prane jush.

  Lajme 19:30 - rtklive.com

  Edicioni kryesor i lajmeve Shiko Tv Shqip Tv RTK Live Drejtperdrejt mund ta shikoni edhe nepermjet Mobilit juaj iPhone iPad Android tv Shqip Live. RTk Televizioni i Kosoves Ktv Kohavizion Tv Live Drejtperdrejt , TeleVizioni , Transmetim i Drejtperdrejt, Live, Online, Streaming, Shqip, Kosova,Kosov, Maqedoni, Ks, Mk, Al, Tv , televizione, shqiptare Shqiperi Shqiperia www.Aulona.de ... RTK 1 (English: Radio Television of Kosovo 1, Albanian: Radio Televizioni i Kosovës 1), is a public TV Channel in Pristina, Kosovo, providing news and shows.As part of the Radio Television of Kosovo (RTK), a public service broadcaster, RTK 1 produces and airs newscasts, sports updates and talk shows of interest to Kosovo viewers.RTK 1 airs in all of the territory of Kosovo.

  RTK3 Drejtpërdrejt - RTSH-Radio Televizioni Shqiptar

  RTSH është transmetuesi i vetëm publik i Shqipërisë.TVSH,RTSH HD,RTSH sport,RTSH muzike,RTSH art,TVSH sat,Drejtpërdrejt Watch Albanian TV live from your computer With over 8 channels two choose from including RTK, Rtv21, Klan Tv, Era Tv, Rrokum Tv dhe shum Tv te tjera Ktv Koha Vizion Drejtperdrejt, Live, Online Streaming, Shqip, Kosov, Shqiperi, Maqedoni, Ks, Al, Mk,,

  Lajmet e fundit nga Kosova - Telegrafi

  Lajme Më të lexuarat në Lajme Telegrafi Më të lexuarat në Telegrafi TELEGRAFI sh.p.k. Rr. Rexhep Mala, Aktash, Nr.29, Prishtinë, Kosovë info@telegrafi.com 038-224-093 Ky portal mirëmbahet nga kompania "Telegrafi". Radiotelevizioni i Kosovës (RTK) është shërbim publik transmetues, që ofron shërbimet e veta në fushën e transmetimit radioteleviziv dhe veprimtari të tjera, sipas Ligjit për RTK-në, i mir Radiotelevizioni i Kosovës (RTK) është shërbim publik transmetues, që ofron shërbimet e veta në fushën e

  Lajme - RTV21

  Lajmet më të fundit nga skena politike, ekonomike, sociale dhe kulturore e Kosovës dhe rajonit. Njoftohuni nga afër me lajmet më të fundit dhe më të sakta në Kosovë nga RTV21. RTK 1 is a broadcast and satellite television station from Pristina, Kosovo, providing News shows. As part of Television of Kosovo (RTK), a public service broadcaster, RTK 1 produces and airs newscasts, sports updates and talk shows of interest to Kosovo viewers.

  RTK3 LAJME 11:00 06.01.2020

  Djali takon nënën pas 48 vitesh - Dua të të bëj të lumtur, 1 Shkurt 2020 - Duration: 34:23. Top Channel Albania 695,685 views RTK3 - LIVE. Jump to. Sections of this page. Accessibility Help. Press alt + / to open this menu. Facebook. Email or Phone: Password: Forgot account? Sign Up. See more of RTK on Facebook. Log In. or. Create New Account. See more of RTK on Facebook. Log In. Forgot account? or. Create New Account. Not Now ...

  LAJMET QENDRORE 27.12.2019

  Radio Television of Kosovo is the public service broadcaster in Kosovo. RTK operates five TV channels and two radio stations broadcasting a diverse programming of news, entertainment and four 24 ... Ndërsa në lidhje direkte, Marigona Ademi – artiste, do të na flasë rreth ekspozitës “Gratë”

  RTK1 Drejtpërdrejt - RTSH-Radio Televizioni Shqiptar

  RTSH është transmetuesi i vetëm publik i Shqipërisë.TVSH,RTSH HD,RTSH sport,RTSH muzike,RTSH art,TVSH sat,Drejtpërdrejt Ky portal mirëmbahet nga kompania "Telegrafi". Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të "Telegrafit". Shiko Tv Shqip Tv RTK Live Drejtperdrejt mund ta shikoni edhe nepermjet Mobilit juaj iPhone iPad Android tv Shqip Live. RTk Televizioni i Kosoves Ktv Kohavizion Tv Live Drejtperdrejt , TeleVizioni , Transmetim i Drejtperdrejt, Live, Online, Streaming, Shqip, Kosova,Kosov, Maqedoni, Ks, Mk, Al, Tv , televizione, shqiptare Shqiperi Shqiperia www.Aulona.de ...

  TV Shqip - Shqip TV - Albanian TV live - RTK Live - Arta ...

  Watch Albanian TV live from your computer or mobile device with over 20 channels to choose from including RTK (Radio Televizioni i Kosoves), TV Klan, Arta (KTV), Rrrokum, News24, Super Sonic(music channel), FAN TV RTK (Radio Televizioni i Kosovës) ist die öffentlich rechtliche Rundfunkanstalt des Kosovo. Als der Sender 1999 seinen Sendebetrieb aufnahm, wurde das Programm nur zwei Stunden am Tag ausgestrahlt. Bereits 2002 reichte das Programm für 15 Stunden am Tag. Nur ein Jahr später, 2003, sendete RTK schließlich täglich 24 Stunden am Stück ...

  RTKLive

  Chelsea-Manchester United, përballja direkte për një vend në Champions Shkabaj.net, Shkabaj.mobi, and Shkabaj App: the leading Albanian source for information and entertainment. LIVE: SEANCA E KUVENDIT. See more of RTK on Facebook. Log In

  Live: Watch RTK (Albanian) from Kosovo. - wwiTV.com

  Radio Television of Kosovo (RTK), founded in 1999, is the public service broadcaster in Kosovo. It headquartes is located in Pristina. The channel offers news and variety programming RTK Radio Kosova is a pop genre based radio in Kosovo. RTK Radio Kosova joints Community of pop music lovers as a platform to gather and exchange ideas. As social beings, we interact and can not survive on our own. Communication is a very important thing in human life and RTK Radio Kosova helps to improve that.

  Lajme - Albanian News - Gazeta Shqip - Lajme Shqip - RTK ...

  Shkabaj.net, Shkabaj.mobi, and Shkabaj App: the leading Albanian source for information and entertainment. Watch Albanian TV live from your computer With over 8 channels two choose from including Rtk, Rtv21, Klan Tv, Era Tv, Rrokum Tv dhe shum Tv te tjera drejteperdrejt

  RTK live tv, RTK lajmet, RTK live drejtperdrejt

  Als öffentlich rechtliche Rundfunkanstalt des Kosovo bietet RTK (Radio Televizioni i Kosovës – drejtperdrejt) neben zwei Radioprogrammen auch ein Fernsehprogramm an. Der Sender hat sich der freien und unabhängigen Berichterstattung verpflichtet. Sein TV-Programm wird von über 90 Prozent der Bevölkerung gesehen. Damit ist RTK Marktführer ... PRESSING, Halil Matoshi, Valon Syla, Rron Gjinovci, Berat Buzhala – 09.01.2020 RTK3 LAJMET E ORËS 13:00. Kosova merr pjesë për herë të parë në këtë panair të madh botëror

  RTK1 Live - rtklive.com

  Për shkak të të drejtave të përmbajtjes, kjo video nuk mund të transmetohet online. Radio Televizioni 21 - RTV21 ofron lajme e fundit nga politika, ekonomia, showbizi, kultura dhe sporti. Me 24 orë program informativ, edukativ dhe argëtues për audiencën, Radio Kosova paraqet adresën unike mediale në Republikën e Kosovës. Radio Kosova1 është e vetmja radio në Kosovë që transmeton lajme në gjuhën angleze. Edicioni i lajmeve në gjuhën angleze Live at Five transmetohet në orën 17:00.

  RTK - Lajmet Qendrore 19:30 (16.07.2017)

  Radio Television of Kosovo is the public service broadcaster in Kosovo. RTK operates five TV channels and two radio stations broadcasting a diverse programming of news, entertainment and four 24 ... RTK 1, Pristina, Kosovo. Live ansehen, finden Sie Informationen für diese TV-Station online.

  Read More