Mrekullitë natyrore ne vendin tone janë te shumta, por padyshim një prej tyre është dhe Dumreja e Elbasanit, e njohur si një nga perlat karstike me te bukura te


©2019 RADIO VIZIONI. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara! Materialet janë për shfrytëzimin personal tuajin dhe për qëllime jo-komerciale. Asnjë material nuk mund të kopjohet, riprodhohet, ripublikohet, modifikohet, transmetohet ose distribuohet pa pëlqim nga RADIO VIZIONI. Dizajnuar nga: MSc. Ing. Soft. Driton Gashi ©2019 RADIO VIZIONI. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara! Materialet janë për shfrytëzimin personal tuajin dhe për qëllime jo-komerciale. Asnjë material nuk mund të kopjohet, riprodhohet, ripublikohet, modifikohet, transmetohet ose distribuohet pa pëlqim nga RADIO VIZIONI. Dizajnuar nga: MSc. Ing. Soft. Driton Gashi Lajme ©2019 RADIO VIZIONI. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara! Materialet janë për shfrytëzimin personal tuajin dhe për qëllime jo-komerciale. Asnjë material nuk mund të kopjohet, riprodhohet, ripublikohet, modifikohet, transmetohet ose distribuohet pa pëlqim nga RADIO VIZIONI. Dizajnuar nga: MSc. Ing. Soft. Driton Gashi . Three days to see book. vajza nga dobratini i podujevËs, ftohet tË luajË nË filmat e. 7 January, 2019 Kryetari Veliu dhe Koordinatori nacional për kulturë, rini dhe sport nënshkruan. Këtu mundeni me gjetur materiale Informative, kulturore, muzikore, tregime, poezi, lajmet aktuale nga Podujeva dhe KosovaKurzbeschreibung Ihrer Seite Video Lajme ©2019 RADIO VIZIONI. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara! Materialet janë për shfrytëzimin personal tuajin dhe për qëllime jo-komerciale. Asnjë material nuk mund të kopjohet, riprodhohet, ripublikohet, modifikohet, transmetohet ose distribuohet pa pëlqim nga RADIO VIZIONI. Dizajnuar nga: MSc. Ing. Soft. Driton Gashi . Flopping in soccer youtube. Pershendetje per Stafin e Radio Vizinit ,ju pershendes edhe ju Mister Gani je te pa zavendesueshem ,njeherit deshiroi ta pershendes edhe Vehbiun dhe gjith fshatin tim Dumosh,ju uroj shum te mira.Ju pershendet Remi nga Gjermania . April 18, 2015, 7:42 nachm. GMT Muzike nga CD-ja apo radioja? Emisione kulturore apo tema politike? Këto janë disa nga pyetjet qe një studim, i pari ne llojin e tij ne Shqipëri, i jep përgjigje. Nen titullin "Foli shoferit . VIZION PLUS ka filluar transmetimet e para në vitin 1999. Objekti i televizionit është ushtrimi i veprimtarisë Radio – Televizive, i cili konsiston në krijim. Ecc football cincinnati. Portali Zyrtar i Radio Televizionit te Kosoves. Selmani:Qeveria në detyrë ta miratojë buxhetin që të mos ketë kolaps shteti Nero promises radio edit downloads. Radio Vizioni - RAdio Vizioni është Stacion lokal vepron në Podujeve dhe ne disa qytete të Kosovës ka shtrirje te frekuences edhe ne F. Kosovë,Obiliq,Vushtrri dhe ne Prishtinë . Radio Stacioni është themeluar me 13 shtator 2000 . Ka program 24 orë dhe mund të.

731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761

Radio Vizioni Lajmet Nga

 • RTKLive
 • Podujeva.com - Fletë që i kushtohet qytetit Llapjan ...
 • RTK - YouTube
 • Radio Vizioni - Zemra.com | Radio-Zemra.com | Zemra.de ...
 • Lajmet e fundit Shqip - Telegrafi
 • RTKLive

  Portali Zyrtar i Radio Televizionit te Kosoves. Selmani:Qeveria në detyrë ta miratojë buxhetin që të mos ketë kolaps shteti Nga Lippe e landi gjerman Lipshtat arrijnë në Podujevë ndihma humanitare, 16.Sept.2003 10:13 : Podujevë 16 shtator -Kordinatori i organizatës “Caritas” për Podujevën Zejnun Bunjaku njoftoi të hënën për radio Vizionin se OJQ “Ana Maria frau Dikes” nga Lippe i landit Lipshtat të Gjermanisë sërish arriti një kontigjent i ndihmave humanitare për skmanorët llapjanë.

  Vizion Plus /Show, Argetim, Humor, Informacione nga vendi ...

  Show, argetim, humor, seriale, filma, news, informacion nga vendi dhe bota Ky portal mirëmbahet nga kompania "Telegrafi". Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të "Telegrafit".

  Lajmet e fundit nga Rajoni dhe Bota - Telegrafi

  Ky portal mirëmbahet nga kompania "Telegrafi". Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të "Telegrafit". Kanë kaluar më shumë se tre muaj nga dita kur janë mbajtur zgjedhjet dhe ende nuk është krijuar qeveria e vendit. Mosarritja e një marrëveshje për koalicion qeverisës në mes Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës po shihet si papërgjegjësi politike e të dyja partive.

  "RADIO VIZIONI" 88.1 FM Stereo | Miku juaj i vërtetë!

  ©2019 RADIO VIZIONI. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara! Materialet janë për shfrytëzimin personal tuajin dhe për qëllime jo-komerciale. Asnjë material nuk mund të kopjohet, riprodhohet, ripublikohet, modifikohet, transmetohet ose distribuohet pa pëlqim nga RADIO VIZIONI. Dizajnuar nga: MSc. Ing. Soft. Driton Gashi Lexoni lajmet e fundit shqip nga Kosova dhe Rajoni në kohë reale të sjellura nga gazetarët tanë në terren. Lajmi i fundit lexohet vetem tek Gazeta Express. Video nga Kanali i KTV-se! Shiko lajme, Seriale dhe Emisione te ndreshme...

  Lamtumirë Françesk Radi! - News, Lajme - Vizion Plus

  Këto ishin disa nga vargjet e këngës që shoqëroi homazhet në nderim të Françesk Radit. Dhembja ishte e madhe për bashkëshorten e tij dhe një nga zërat më të njohur të televizionit ... Ky portal mirëmbahet nga kompania "Telegrafi". Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të "Telegrafit".

  Liqenet e Belshit ne Elbasan - Vizion Plus - News - Lajme

  Mrekullitë natyrore ne vendin tone janë te shumta, por padyshim një prej tyre është dhe Dumreja e Elbasanit, e njohur si një nga perlat karstike me te bukura te Mesdheut. Mund te ... Ky portal mirëmbahet nga kompania "Telegrafi". Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të "Telegrafit".

  Podujeva.com - Fletë që i kushtohet qytetit Llapjan ...

  Këtu mundeni me gjetur materiale Informative, kulturore, muzikore, tregime, poezi, lajmet aktuale nga Podujeva dhe KosovaKurzbeschreibung Ihrer Seite Wirtschaft im Kosov@_____Während der ganzen Zeit, auch als Kosov@ eine begrenzte Unabhängigkeit genoß, diente das Gediet als Kolonie Serbiens und des ehemaligen jugoslawischen Bundesstaates.Kosov@... Video nga TV-KANALI Klan-Kosova. Video Lajme, Seriale dhe Emisione te ndryshme...

  Radio Vizioni, 88.1 FM, Kosovo, Serbia | Free Internet ...

  Radio Vizioni - RAdio Vizioni është Stacion lokal vepron në Podujeve dhe ne disa qytete të Kosovës ka shtrirje te frekuences edhe ne F. Kosovë,Obiliq,Vushtrri dhe ne Prishtinë . Radio Stacioni është themeluar me 13 shtator 2000 . Ka program 24 orë dhe mund të... Martohet me djalin që do, familja si flet prej 9 vitesh - Dua të të bëj të lumtur, 1 Shkurt 2020 - Duration: 34:23. Top Channel Albania 166,592 views. New

  Lajme | "RADIO VIZIONI" 88.1 FM Stereo

  vajza nga dobratini i podujevËs, ftohet tË luajË nË filmat e... 7 January, 2019 Kryetari Veliu dhe Koordinatori nacional për kulturë, rini dhe sport nënshkruan... Lajmet e fundit nga Kosova, Rajoni dhe gjithe Bota. Ketu mundeni te shikoni lajmet aktuale me Video nga gjithat TV Kanalet Shqiptare. Informohu ne Zemra.com Yahoo Suche Web Suche. Anmelden . Mail

  RTK - YouTube

  Radio Television of Kosovo is the public service broadcaster in Kosovo. RTK operates five TV channels and two radio stations broadcasting a diverse programming of news, entertainment and four 24-ho... Radio Vizioni is a local radio station which runs in Podujeva and several cities of Kosovo. It’s spread in frequencies in F.Kosova, Obiliq, Vushtrria and Prishtina. This radio station was found in 13 September 2000. It has a 24hours program and can be listened in www.radio-vizioni.com and in the digital platform TV Diaspora too.

  VAJZA NGA DOBRATINI I PODUJEVËS, FTOHET ... - Radio Vizioni

  ©2019 RADIO VIZIONI. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara! Materialet janë për shfrytëzimin personal tuajin dhe për qëllime jo-komerciale. Asnjë material nuk mund të kopjohet, riprodhohet, ripublikohet, modifikohet, transmetohet ose distribuohet pa pëlqim nga RADIO VIZIONI. Dizajnuar nga: MSc. Ing. Soft. Driton Gashi Neben den Angeboten der staatlichen Radio- und Fernsehsender haben sich eine Reihe von privaten Anbietern etablieren können. Viele der privaten Sender richten sich dabei mit ihrem Programm vor allem an junge Zuschauer. Zum Beispiel mit separaten Musiksendern. Neben den albanischen Rundfunkanstalten können die meisten Albaner auch auf das Angebot der kosovarischen Rundfunkanstalten zugreifen.

  Lajme | "RADIO VIZIONI" 88.1 FM Stereo

  Lajme ©2019 RADIO VIZIONI. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara! Materialet janë për shfrytëzimin personal tuajin dhe për qëllime jo-komerciale. Asnjë material nuk mund të kopjohet, riprodhohet, ripublikohet, modifikohet, transmetohet ose distribuohet pa pëlqim nga RADIO VIZIONI. Dizajnuar nga: MSc. Ing. Soft. Driton Gashi ... «LUFTA E TRETE BOTERORE DO TE VIJE NGA MALI I ZI» - News, Lajme - Kanali 7 Kanali Shtate. Loading... Unsubscribe from Kanali Shtate? Cancel Unsubscribe. Working... Subscribe Subscribed ... biznismeni nga kosova qan, lajmet e fundit ne kosove, radio llapi ...

  Vizion Plus TV - YouTube

  VIZION PLUS ka filluar transmetimet e para në vitin 1999. Objekti i televizionit është ushtrimi i veprimtarisë Radio – Televizive, i cili konsiston në krijim... Shkabaj.net, Shkabaj.mobi, and Shkabaj App: the leading Albanian source for information and entertainment. Minishengeni / Sela: Serbia së pari të njohë Kosovën, pastaj shohim bashkëpunimin rajonal (VIDEO) Kreu i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, në një intervistë ekskluzive për in7, ka shprehur edhe qëndrimin e til në lidhje me iniciatiavën e ngritur nga vendet e Ballkanit Perendimor, të quajtur si ‘Minishengeni Ballkanik’, përcjell Express.

  Radio Vizioni - FM 88.1 - Podujevo - Online Hören

  Pershendetje per Stafin e Radio Vizinit ,ju pershendes edhe ju Mister Gani je te pa zavendesueshem ,njeherit deshiroi ta pershendes edhe Vehbiun dhe gjith fshatin tim Dumosh,ju uroj shum te mira.Ju pershendet Remi nga Gjermania ... April 18, 2015, 7:42 nachm. GMT Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Lajmet në SYRI.net janë prodhim i SYRI.net dhe nuk lejohet marrja e tyre pa një komunikim të mëparshëm me redaksinë. Ju ftojmë të klikoni dhe të na shkruani sa herë që ju mendoni se duhet. Stafi i SYRI.net . Për informacione info@syri.net, për reklama marketing@syri.net. Denonco. Merrni lajmet më të fundit nga SYRI.net në çdo moment dhe kudo që të jeni! Në rregull ...

  Radio Vizioni - Zemra.com | Radio-Zemra.com | Zemra.de ...

  Radio Vizioni. Der kosovarische Radiosender Radio Vizioni wurde 2000 gegründet und sendet auf der UKW Frequenz 88,1 Mhz FM. Das Programm wird täglich 24 Stunden am Tag ausgestrahlt. Neben einem vielseitigen Musik-Programm und aktuellen Nachrichten bietet Radio Vizioni Sendungen zu verschiedenen Themen wie Lifestyle, Multimedia und Sport. Lajmi i fundit nga Aktualiteti, Politika, Sporti, Showbizi, Shëndetësia etj. Informohu i pari nga media më e lexuar shqiptare.

  Radio Viciana

  Emisioni Përshëndetje dhe Urime E Martë, Enjte, Shtunë nga ora 20:00-22:00. PËR TË DERGUAR MESAZHET TUAJA KLIKO KËTU: Live Transmetim në Facebook Nga njeshim. 15 Shkurt, 2020. LAJME. Flamuri i Kosovës ngritet në Çikago të ShBA-ve. 15 Shkurt, 2020. LAJME. Instituti Hidrometeorologjik tregon se si do të jetë moti në Kosovë të dielën dhe të hënën. 15 Shkurt, 2020 . LAJME. Më 16 dhe 17 shkurt, liderët e Ballkanit Perëndimor takohen në Bruksel. 15 Shkurt, 2020. LAJME. Thaçi: Nëse s’e shfrytëzojmë këtë moment mbesim ...

  Lajme | "RADIO VIZIONI" 88.1 FM Stereo

  ©2019 RADIO VIZIONI. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara! Materialet janë për shfrytëzimin personal tuajin dhe për qëllime jo-komerciale. Asnjë material nuk mund të kopjohet, riprodhohet, ripublikohet, modifikohet, transmetohet ose distribuohet pa pëlqim nga RADIO VIZIONI. Dizajnuar nga: MSc. Ing. Soft. Driton Gashi Lajmet. Nga tani Radio Dukagjini në versionin mobil Ne kemi dëshmuar që dimë të lexojmë dhe kuptojmë mendimet e dëgjuesve tanë.Radios në vend i kemi dhënë një emër, duke bërë historinë me një ekip me dy studio të n 11/12/2013 15:54; Më Shumë Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi.

  Lajmet e fundit Shqip - Telegrafi

  Portali Telegrafi.com është portal i pavarur informativ dhe më i vizituar në gjuhën shqipe. I udhëhequr nga një staf profesional, Telegrafi.com arrin të azhurohet me lajme në çdo kohë nga rubrika e Ekonomisë, Sporti, Magazina, Kultura, Lifestyle, Shëndetësi, Teknologji. “Bandat e Lushnjes” - Lufta e përgjakshme mes Aldo Bares dhe Artur Dajës, mbi 50 viktima - Top Story - Duration: 55:46. Top Channel Albania 477,912 views

  Video Lajme | "RADIO VIZIONI" 88.1 FM Stereo

  Video Lajme ©2019 RADIO VIZIONI. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara! Materialet janë për shfrytëzimin personal tuajin dhe për qëllime jo-komerciale. Asnjë material nuk mund të kopjohet, riprodhohet, ripublikohet, modifikohet, transmetohet ose distribuohet pa pëlqim nga RADIO VIZIONI. Dizajnuar nga: MSc. Ing. Soft. Driton Gashi ... TOP 10 FUNNIEST Auditions And Moments EVER On Britain's Got Talent! | Got Talent Global - Duration: 35:21. Got Talent Global Recommended for you Vizion Plus BalkanWeb Top Channel TV Klan Euronews Albania A2 News Ora News Shqiptarja ABC News ATSH NOA Shekulli Panorama Gazeta Shqip Reporter.al Lapsi.al Syri.net Albeu Mapo Online RTSH Koha Jonë Gazeta Tema Gazeta Standard Gazeta Sot Maqedoni TV21 Maqedoni ALSAT-m Lajm-m INA Almakos TV Koha TV Shenja Teknologji PCWorld Albanian iPhone Albania

  Muzike nga CD-ja apo radio? - Vizion Plus - News - Lajme

  Muzike nga CD-ja apo radioja? Emisione kulturore apo tema politike? Këto janë disa nga pyetjet qe një studim, i pari ne llojin e tij ne Shqipëri, i jep përgjigje. Nen titullin "Foli shoferit ... Me armë zjarri,është vrarë Shefki Jusufi (54) nga Dumnica, 21.Jan.2004 18:47 : RADIO VIZIONI PODUJEVE Të marten para orës 23 në rrugën Zahir Pajaziti tek stacioni i autobusve nga breshëria e plumbave është vrarë,Shefki Jusufi(54) nga Dumnica me vendbanim në Podujevë. Radio Vizioni.Der kosovarische Radiosender Radio Vizioni wurde 2000 gegründet und sendet auf der UKW Frequenz 88,1 Mhz FM. Das Programm wird täglich 24 Stunden am Tag ausgestrahlt. Neben einem vielseitigen Musik-Programm und aktuellen Nachrichten bietet Radio Vizioni Sendungen zu verschiedenen Themen wie Lifestyle, Multimedia und Sport.

  Read More